Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Genta me të dashurit biznesmen, bëhet me makinë të re dhe një ‘mal’ dhurata

Kengetarja Genta Ismajli i ka thene po shume dhuratave për Krishtlindje.

Artistja e njohur e estrades shqiptare po shijon romancë me një biznesmen turk ka zbuluar ‘malin’ me dhurata që ka pranuar nga i dashuri.

Bëhet fjalë për përplot blerje nga marka e preferuar Louis Vuitton të cilat Genta i ka ndarë me ndjekësit në Instagram ku publikisht ka falenderuar Hussein-in për to.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet