Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident tragjik në Greqi, ndërron jetë emigranti 36-vjeçar shqiptar

Një aksident tragjik në Pella të Greqisë ka shkaktuar humbjen e jetes se një 36-vjeçari me origjinë nga Shqipëria.

Mediat raportojnë se aksidenti ka ndodhur natën e 22 dhjetorit në një zonë të pyllëzuar, ku makina me të cilën ai po udhëtonte doli nga rruga dhe përfundoi në një kanal.

Viktima, emri i të cilit nuk bëhet me dije, u gjet nga vëllai. Ky i fundit menjëherë ka lajmëruar policinë.

Autoritetet e policise greke po hetojnë këtë aksident tragjik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet