Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shpejtesi sketerre ne Sauk, policia heq 9 patenta

Policia Rrugore vijon kontrollet edhe gjatë natës për të evidentuar shkelësit dhe rritur sigurinë në rrugë.

Mësohet se gjatë natës së kaluar kontrollet janë përqendruar në aksin Sauk-Teg ku brenda pak orësh janë pezulluar 9 patenta për tejkalim shpejtësie. Radari ka zbuluar shoferë që lëviznin me shpejtësi nga 147 km/orë deri në 162 km/orë.

“Shijoni fundjavën e mos fluturoni ????të arrini aksidentin ????apo të dorëzoni patentën.

loading...

Rekomandojme

Prej orës 20.00 të mbrëmjes e deri tani 9 patenta të pezulluara për shpejtësi që varionte nga 147 km/h deri në 162 km/h, matur me ????

Respektoni rregullat e qarkullimit rrugor që destinacioni juaj të jetë i sigurt e ju të shkoni bashkë me patentën tek familja????, ajo ka nevojë për ju.

#Mos?????porqarkullome kujdesne???? #MosPerdor????NenEfektin???? #RespektoKufizimeteShpejtesise????”, apelon policia Rrugore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet