Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Aksident në aksin Milot-Mamurras, plagoset rëndë çifti i bashkëshortëve

Një çift bashkëshortësh mbeten të plagosur pasditen e sotme, si pasojë enjë aksidenti në aksin Milot-Mamurras.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, një mjet tip “Benz” dhe “Volkswagen”, ndërsa mësohet se gjendja e personave të plagosur është e rëndë, dhe çifti është duke u transportuar për në spitalin e traumës në Tiranë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave te aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.