Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vritet ne mes te qytetit anetari i Bandes se Lushnjes, dy persona me maska hyne ne lokal

Enver Borici, 42 vjec, ish anetar i bandes se Lushnjes eshte viktima i vrasjes qe ka ndodhur në Lushnjë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Kadri Qystri të qytetit te Lushnjës.

Policia tha se Enver Borici ish anëtar i bandës së Lushnjës ka qenë duke pirë kafe në lokalin e tij në prani të personave të tjerë ku në këtë moment dyshohet se një person i maskuar ka hyrë dhe ka qëlluar në drejtim të 42 vjeçarit.

Enver Borici është vëllai i Arben Boriçit u cili vuan dënimin për jetë në burgun e Peqinit si pjesëtar i bandës së Lushnjës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.