Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ngjarje mister ne Lushnje, gjendet i vrare pronari i lokalit

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Lushnje.

Burime nga policia thonë pronari i një lokali, i identifikuar si Enver Borici, 42 vjec,  është gjetur i vrarë.

Viktima u gjet i pajetë brenda lokalit të tij nderkohe qe shkaqet dyshohet se lidhen me banden e Lushnjes dhe hesape te pa mbyllura nga aktiviteti kriminal.

Leave A Reply

Your email address will not be published.