Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shkoze/ Perplasen dy mjete, njera permbyset ne mes te rruges

TIRANË
Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në Shkozë. Dy makina janë përplasur mes tyre, por fatmirësisht nuk ka pasoja në njerëz.

“Njeri prej mjeteve pas përplasjes është përmbysur në mes të rrugës. Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.