Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shkoder/ Makina del nga rruga, humb jeten nje person

Një aksident me vdekjen e një personi raportohet se ka ndodhur mesditën e kësaj të premte në Shkodër.

Sipas informacioneve paraprake, një automjet mësohet se ka dalë nga rruga në fshatin Melgushe dhe si pasojë ka humur jetën pasagjeri.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.