Lajmi i fundit

Pse dyshohet se te rinjte ne Elbasan ka tentuar t’i vrase nje i trete?

Janë zbuluar detaje të reja nga ngjarja në Librazhd ku u gjetën të helmuar të rinjtë e sapomartuar, vajza pa jetë e djali në gjendje të rëndë ëpr jetën.

Viktima Rezarta Hajdari 19 vjeçe gjeti vdekjen dhe Olisan Hajdari po kurohet në spital në gjendje të rëndë.

Burime nga policia bëjnë me dije se po hetohet edhe pista e një helmimi nga një person i tretë.

Të rinjtë, u gjetën në dhomën e tyre të gjumit e sipas mjekëve, u vinte aromë fotoksinë. Dyshimi i policisë është se në shtëpinë e tyre nuk është gjetur ambalazhi i helmit të fortë, fotoksinë.

Dyshohet se fotoksina të jetë futur në ushqim ose në pije.

Sipas mjekëve, duhen disa orë nga konsumi që era e fotoksinë të dalë si aromë pasi është tretur në organizëm lëngu apo ushqimi në të cilën është tretur

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close