Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Librazhd/ Kishin vetem 5 dite martese, helmohet çifti, gruaja nderron jete

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd, ku një çift të rinjsh kanë mbërritur të helmuar në spitalin e qytetit.

Mësohet se O. H 27 vjec, dhe R. H 19 vjeçe kanë helmuar veten, ndërkohë që e reja ka ndëruar jetë.

Burime bëjnë me dije se 27 vjeçari është dërguar në spitalin e Elbasanit, po ashtu në gjendeje të rëndë për jetën.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se të rinjtë ishin martuar të dielën.

Mësohet se Olsian Hajdari 27 vjec, dhe Rezarta Hajdari 19 vjeçe kanë helmuar veten, ndërkohë që e reja ka ndëruar jetë, pak minuta pasi ka mbërritur në spital.Cifti eshte gjetur ne mengjes nga e ema e djalit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.