Lajmi i fundit

Gjendet nje makine e çmontuar ne Mat, dyshohet se eshte perdorur per krime

Një automjet tip veturë është konstatuar i çmontuar nga banorët në rrugën e fshatit Vig në Mat. Sipas banorëve mjeti gjendet në afërsi të malit të Shënmërisë dhe është i çmontuar plotësisht.

Nuk dihet nëse mjeti është i vjedhur apo është përdorur për veprimtari kriminale, pasi shumë nga pjesët i janë marrë. Banorët nuk kanë parë persona të dyshimtë ndërsa automjeti në gjendje të tillë është parë aty prej dy ditësh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close