Bota

E lane te plagosur tek dera e spitalit, nderron jete shqiptari ne Spanje

Një i ri shqiptar ka vdeur në spitalin e Valencias në Spanjë. Siç raportojnë mediat lokale, i riu, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte lënë i plagosur tek dera e spitalit nga persona të panjohur.

Mjekët e kanë marrë dhe e kanë kuruar, por shqiptari nuk ia ka dalë dot duke ndërruar jetë.

Policia është duke kërkuar se cilët ishin personat që e lanë shqiptarin e plagosur tek dera e spitalit, gjë e cila do t’i çojë në zbulimin e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close