Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Atentat makines ne rrugen Elbasan-Peqin, nje i vrare, nje i plagosur

Nje person ka mbetur i vrare dhe nje tjeter eshte plagosur pas nje atentati ne rrugen Elbasan-Peqin. Ngjarja e rende ka ndodhur ne oret e pasdites kur sipas policise, persona ende te pa identifikuar qelluan ndaj nje automjeti.

Viktima mesohet se eshte 23-vjecari Andi Zylyfi.

Ne makinen qe u be shenjester e atentatit mesohet se kane qene dy persona nga te cilat njeri ka marre disa plumba dhe ka vdekur kurse tjetri eshte plagosur dhe eshte derguar ne spital.

Leave A Reply

Your email address will not be published.