Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Tifozi futet ne fushe dhe nxeh keq Cristiano Ronaldon

Një moment interesant ndodhi në fundin e takimit mes Bajer Leverkusenit dhe Juventusit.

Kur lojtarët bardhezinj po përshëndeteshin pas fitores, një tifozi ia doli t’i shpëtojë sigurimit të stadiumit, dhe u fut në fushën e blertë të stadiumit, me synimin për të bërë një foto me Kristiano Ronaldon.

Tifozi, teksa shkoi me vrap drejt portugezit, e kapi nga qafa, teksa vetë atë po e tërhiqte edhe roja i sigurimit nga pas.

Kristiano ndërkohë u gjend i papërgatitur në këtë situatë, dhe pasi u tërhoq me f orcë, u duk i n xehur nga ai moment, gati për t’iu s ulur tifozit. Më tej, ishin shokët e skuadrës që shkuan për ta qetësuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.