Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

I bene prite pasi terhoqi parate nga banka, maskat i vjedhin 15 mije euro

Sipas “News 24”, disa persona të maskuar e të armatosur, i kanë bërë pritë një personi me inicialet D.B., në rrugën që të çon për në fshatin Derjan, ndërsa i morën 15 mijë euro.

D.B sapo i kishte tërhequr paratë nga banka, ndërsa duket se është vëzhguar nga grabitësit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.