Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shkrumbohet natën makina në Vlorë

Një makinë është shkrumbuar mbrëmjen e së hënës në Vlorë.

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen “15 Tetori” para Bashkisë së qytetit në Vlorë, ku ka marrë flakë automjeti tip furgon Volskëagen Kaddy në pronësi të shtetasit F.P.

Ndërkohë po punohet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet