VIP

Deputetja shqiptare dikur ka qenë aktore humori

Deputetja e Partisë Demokratike në Kosovë, Blerta Deliu Kodra, dikur ka qenë aktore.

Megjithëse s’e kishim ditur deri tani, “Gazeta Express” ka zbuluar profesionin e deputetes disa vite më parë.

Ajo ka luajtur në shumë skeçe humoristike dhe ka qenë shumë aktive në këtë profesion.

Një ndër skeçet e saj më të famshme titullohet “Gjuje, bir flej, kali”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close