Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Tirane/ Policia i kap me hashash ne mes te rruges, dy te rinj ia mbathin me vrap

4 djem u ndaluan nga policia në Tiranë, ndërsa dy prej tyre ia mbathën pasi u kapën me hashash.

Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet në zonën e Laprakës.

Nuk dihen ende detaje të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.