Lajmi i fundit

Te shtena me arme zjarri/ Nje i vrare ne Kavaje

Ngjarja e rëndë është regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Kavajës.

Një person, ende i paidentifikuar, ka mbetur i vrarë pas disa të shtënave me armë zjarri.

Policia po shkon drejt vendit të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close