Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shkoder, Efektivi i RENEA-s bie ne gremine, dergohet me helikopter drejt spitalit

SHKODËR- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës, ku një efektiv i i RENEA-s ka rënë në një greminë nga një lartësi e konsiderueshme. Si pasojë e rënies nga lartësia Ai ka dëmtuar të dyja këmbët.

Forcat e policisë dhe ata të RENEA-s janë nisur drejt vendit të ngjarjes. Pritet dhe ndërhyrja nga ajri. Efektivi është identifikuar si Bledar Beluli. Burimet bëjnë me dje se efektivi i RENEA-s ka qenë në zonë për shëtitje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.