Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Shijak/ Arrestohen tre persona me rrezikshmeri te larte

Tre persona me rrezikshmëri të lartë janë vënë në pranga pasi ishin shpallur në kërkim nga Italia. Në aksionin për t’i arrestuar ka marrë pjese Njësia operacionale e Durrës, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se aksioni ka përfunduar pak më parë ndërsa personat me rrezikshmëri të lartë i fshiheshin drejtësisë italiane në Shijak.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.