Lajmi i fundit

Konflikt ne gjendje te dehur, cfare ndodhi gjate vrasjes se 29-vjecarit ne Kavaje

Një 29 vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e kësaj të hëne pas një konflikti nën efektin e pijes alkoolike, në konflikt e sipër është vrarë me armë gjahu.

Informacionet bëjnë me dije se viktima është Marius Ismaili, 29 vjeç, ndërsa autori i dyshuar për vrasjen e 26 vjeçarit është Xhevdet Lecini, 60 vjeç i cili ndodhet i shoqëruar në Policinë e Kavajës.

Ngjarja ka ndodhur pranë një lokali ne qytetin e Kavajes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close