Lajmi i fundit

Emrat, ndryshime ne Policine e Shtetit, ja shefat e komisariateve qe levizin

Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka firmosur sot disa ndryshime në polici. Ndryshimet prekin disa shefa komisariatesh, që nga Tirana, Vora e Kavaja.

Shef i komisariatit në Vorë është emëruar Aliosha Broka, i cili më parë ka drejtuar komisariatin në Kavajë.

Ndërkohë, në Kavajë është emëruar Sali Skura, që ishte shef i komisariatit nr. 5 në Tiranë.

Në vend të tij është emëruar Altin Lila. Gjithashtu, ndryshimet kanë prekur edhe shefat e krimeve në disa komisariate./balkanweb

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close