Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Dashuri dhe urrejtje per Kryeminstrin, çfare ndodhi ne viziten e Rames ne Durres

Kryeministri Edi Rama ishte ditën e sotme në Durrës ku së bashku me një ekip ekspertësh izraelit inspektuan banesat e dëmtuara nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit me magnitudë 6.4.

Ishin të shumtë qytetarët që prisnin Ramën për të shprehur hallet e tyre dhe për të dëgjuar ekspertët izraelitë.

Por gjatë vizitës nuk mund të mungonin edhe ata qytetarë që gjatë vizitës bërtasin një “Rama Ik”.

E ndërsa një zonjë tjetër e priti mjaft ngrohtë: “Po ku je, të prisnim, na shërove, mjafton që erdhe”, ndërsa kryeministri së bashku me ekipin u futën në banesën e saj për të parë gjendjen.

Ndiqni videon për më shumë.

#TiNukDoJeshKurrëVetëm😢👐🏿🇦🇱Durrës – Me superskuadrën izraelite që po bën një punë të shkëlqyer bashkë me inxhinierët tanë, ndërkohë që 100 punëtorët e parë janë angazhuar në fillimin e meremetimeve, sipas orientimit të inspektorëve🇦🇱🤝🇮🇱https://e-albania.al/dhuro/

Gepostet von Edi Rama am Montag, 9. Dezember 2019

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.