Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Emri dhe fotoja e shqiptarit qe u gjet i vdekur ne burgun grek

Policia ka publikuar foton dhe emrin e shqiptarit i cili u gjet pa jete ne burgjet e ketij vendi.

Me heret diten e sotme eshte njoftuar se një 36-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë mëngjesin e të dielës në burgun e Agias në Hania.

Sipas mediave greke i burgosuri shqiptar u gjet i pajetë në qelinë e tij. Ndërkohë lajmin e ka konfrmuar edhe komuniteti shqiptar në Hania, e cili ka zbuluar se viktima është Aleksandër Llazari 36 vjeç nga Lezha.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për ngjarjen, ndërsa trupi i pajetë i shqiptarit është dërguar në spitalin e Hanias ku po I nënshtrohet ekspertizës mjekoligjore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet