Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Reperi i njohur shqiptar jep lajmin e hidhur, ndërron jetë njeriu më i dashur për të

Reperi i njohur Unikkatil ka humbur një ndër njerëzit e tij më të dashur.

Ndërmjet një postimi në rrjete sociale ai ka bërë të ditur se babai i tij ka ndërruar jetë.

“Babai im, shpirti im, një prej njerëzve më të sinqetë që kam njohur dhe një prej arsyeve që jam kështu si jam, na la këtë të enjte. Miqtë dhe dashamirët që duan t’ia shprehin respektin dhe lamtumirën e fundit janë të mirëseardhur të hënën me 9 Dhjetor prej orës 2 deri në orën 9 në Pleasant Manor Funeral Home adresa: 575 Columbus Ave, Thornwood, NY, 10594”, ka shkruar me dhimbje reperi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.