Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Mirenjohje per humorin Gezim Kruja, ne kete 80-vjetor dikush nuk te harroi

Në këtë 80-vjetori “Mjeshtri i Madh”, aktori i humorit Gëzim Kruja po kalon momente të vështira shëndetësore

dhe e ka të pamundur të flasë por në këto ditë një mik i mirë si “Mjeshtri i Madh” Zef Deda, flet në emër të tij.

Këto janë lotët e këtyre kolosëve të artit që na bënë gjithmonë të qeshim.

MIRËNJOHJE GËZIM KRUJA, DIKUSH NUK TË HARROI

STAR PLUS TV /MIRËNJOHJE GËZIM KRUJA, DIKUSH NUK TË HARROI

Gepostet von Star Plus TV am Freitag, 6. Dezember 2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.