Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Gafë në serinë e re të Ertugrul, aktori shfaqet me celular në brez

Në tetor nisi në Turqi sezoni i gjashtë i serialit të famshëm turk “Ertugrul”. Këtë herë ky serial erdhi me ndryshime drastike si në kast, edhe në titull.

Sezoni i ri mban titullin “Kurulus Osman” dhe rolin kryesor e luan aktori Burak Ozçivit.

Ky serial ka patur një sukses shumë të madh dhe shikueshmëri të lartë, mirëpo nuk kanë munguar gabimet. Në episodin e ri fansat kanë kapur një detaj shokues tek Burak Ozçivit.

Ai mbante në brez një telefon të cilin siç duket gabimisht ka harruar ta heqë para se të fillonte xhirimet. Ky gabim i aktorit po bën bujë në mediat turke dhe po komentohet shumë

Leave A Reply

Your email address will not be published.