Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Femija pa strehe ne Vore i kerkon Rames shtepi: E dua tani, si Pamela

Kryeministri Edi Rama ishte në Vorë për të inspektuar banesat e reja që po rindërtohen për shkak të dëmeve nga tërmeti i 21 shtatorit. Edhe ne kete takim nuk kanë munguar as këtë herë batutat nga Rama, teksa fillimisht e ka cilësuar si “shejtani më i madh”, ministren Balluku që sipas tij po e tha një gjë e mbaron.

Kreu i qeverise ka replikuar edhe me një djalë të vogël, pasi vogëlsuhi i kërkoi të rindërtohet shtëpia e tij.

Debati:

Femija: Shiko si e ka bërë Pamela

Rama: Po pra Pamela e ka bërë, do të ta bëjmë edhe ty

Femija: Unë dua ta bëj para

Rama: Do ta bësh para Pamelës ti por Pamela…Ti e do para Pamelës ëëë.

Femija: Ata e kanë bërë për veten e vet.

Rama: Po për veten e veta pra për kë do e bëjnë

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.