Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Eni Cobani mesazh shoqerise: Kemi dashuri por nuk dime ta shprehim…

Juristja e e njohur Eni Cobani ka shperndare nje mesazh per kohet qe po jetojme dhe per menyren si sillen njerezit ne shqoeri.

“Kemi dashuri dhe nuk dime ndonjehere ta flasim ate, ta dhurojme ate, ta shprehim ate sikunder kemi konflikte dhe asnjehere nuk shkojme te komunikojme por te paren gje qe mendojme ta vrasim ate.

Larg ketij perceptimi miq, larg konfliktit dhe mosmarreveshjes, nese duam cdo gje e zgjidhim #shiheminegjyq #”, shkruan Eni Cobani.

Leave A Reply

Your email address will not be published.