Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Eneda Tarifa fiton Kënga Magjike 2019, Fifi del e dyta

Rikthimi në Kënga Magjikë pas 11 vitesh i ka sjellë cmimin e parë.

Eneda Tarifa ka fituar cmimin e parë në Kënga Magjike 2019.

Ajo rezultoi se para pas votimit të këngëtarëve, por rezistoi në krye të listës edhe pas votimit nga juria dhe publiku.

Në vend të dytë është renditur Fifi ndërsa në vendin e tretë rezultoi Anxhela Peristeri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.