Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Vore/ Biznesmeni fle ne lavazh dhe lokalin ua leshon te prekurve nga termeti

Historia e një biznesmeni nga Vora i cili ka strehuar në biznesin e tij mbi 30 persona, banesat e të cilëve janë dëmtuar keq nga tërmeti i 26 nëntorit.

Ai vetë fle në lavazhin ngjitur, ndërkohë që familjarët, shumica të sëmurë e me fëmijë të vegjël i ka strehuar në lokalin e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.