Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tirane-Durres, grabitet me dhune makina e sigurise private

Një grabitje ka ndodhur këtë mesditë në autostradën Tiranë-Durrës.

Është grabitur me forcë një makinë e ‘Security Spartan’, në dalje të një prej qendrave tregtare në Tiranë.

Në momentin e grabitjes, në makinë ka qenë një punonjës i security dhe një i Megateg.

Makina është gjetur e braktisur në rrugën dytësore, disa kilometra larg ‘Megategut’. /BW

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet