Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shprese pas goditjes se termetit, nëna sjell në jetë foshnjen e saj në çadra

Nje vajze ka lindur ne cadra ku familja e saj eshte strehuar pas termetit te rende ne vend ne 26 nentor. Lajmin e ka bere me dije ministrja e Shendetesise Ogerta Manastirliu.

Mrekullia e jetës!

Ndërsa familja Sula ka mbetur e pastrehë si pasojë e tërmetit dhe është strehuar në çadrën e emergjencës në Manëz, pak orë më parë ka lindur Ajsel, vajza e tyre që gëzon shëndet të plotë bashkë me mami Ardjanën

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet