Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bebe Rexha mberrin ne Bubq dhe jep mesazhin prekes: Ne venat e mia rrjedh gjak shqiptar

Bebe Rexha është nisur drejt Shqipërisë për t’u bashkuar me kauzën e vendit të origjinës së saj.

Ajo ka ardhur të sjellë kontributin e saj për personat e prekur nga tërmeti dhe është siguruar që ndihma e saj të shkojë në vendin e duhur.

Në një mesazh për media, këngëtarja me origjinë shqiptare ka deklaruar se në venat e saj rrjedh gjak shqiptar dhe se nuk do të harrojë kurrë nga vjen, ndërsa ka theksuar se do të kontribuojë në ndërtimin e dy banesave të shkatërruar nga tërmeti.

“Nuk do harroj nga vij apo sa famë kam. Në venat e mia rrjedh gjak shqiptar. Do ndërtoj dy shtëpi, jam këtu për të ndihmuar shqiptarët”, tha ndër të tjera këngëtarja me origjinë shqiptare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet