Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shkarkimi i Muçit, Meta shpall vakancen ne Kushtetuese

Menjëherë pas takimit me gjyqtarin e shkarkuar nga Vettingu, Besnik Muçi, anëtar për në Gjykatën Kushtetuese, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dekretuar shpalljen e vakancës për këtë vend.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet