Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Meta njofton se do te dale ne konference te jashtezakonshme sot

Kreu i shtetit vazhdon aksionin e forte politik duke lajmeruar nje tjeter dalje te jashtezakonshme per median diten e sotme.

Oas nje serie takimesh me paraaerdhes te tij por edhe me shoqerine civile, presidenti duket se do te ndaje me publikun nje mesazh te pazakonte.

Njoftimi i presidences:
Presidenti i Republikes Sh.T.Z Ilir Meta do te zhvilloje sot ne ora 18:30 nje konference te jashtezakonshme per shtyp!

Ftohen mediat per transmetim LIVE!/lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet