Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Meta njofton konference te jashtezakonshme per media

Presidenti Ilir Meta do të ketë sot një tjetër konferencë të jashtëzakonshme për mediat.

Lajmi është njoftuar nga zyra e shtypit pranë kreut të Shtetit sipas së cilës: Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të zhvillojë sot në ora 18:30 një konferencë te jashtezakonshme per shtyp!”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet