Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Keni plane per kete fundjave? Shikoni motin

Ditët e fundit intensiteti i reshjeve të shiut ka rënë dhe për fat të mirë nuk na është dashur të mbajmë çadrat gjatë gjithë kohës.

Kështu do të vazhdojë të jetë edhe kjo fundjavë e cila pritet të mos ketë reshje të dendura shiu.

Dita e shtunë do të jetë me vranësira dhe me diell, ndërsa temperaturat do të shkojnë deri në 20 gradë.

Ditën e dielë do të ketë më tepër vranësira dhe temperaturat do të kenë ulje me pak gradë.

Pasditja e së dielës do të sjellë edhe reshje shiu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet