Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Çifti kapet mat duke kryer mardhenie në mes të parkut, “një i paftuar” i ndërpret…

Një çift është filmuar duke kryer marrëdhënie në mes të një parku publik dhe u ndalën vetëm sepse u shqetësuan nga një qen.

Ngjarja ndodhi në Perth të Australisë ndersa në pamjet e publikuara duken njerëzit që kalojnë anash disa metra larg, ndërsa çifti vazhdon i pashqetesuar.

Videoja duket se është bërë nga një kullë afër vendit te ngjarjes. E gjithë skena u ndërpre nga një qen, i cili vrapoi në drejtim të çiftit. Më pas, atyre iu bashkua dhe pronari i qenit.

Në disa pamje të tjera më afër dallohet që pas kësaj ngjarje, gruaja është ulur ngjitur me partnerin e saj duke ledhatuar qenin e duke i folur pronarit të tij.

Kryerja e marrëdhënieve seksuale në publik dënohet me dy vjet burg në Australi por nuk dihet cfare do te ndodhe me ciftin kundravajtes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet