Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Video qe po pushton rrjerin, 7-vjeçari reciton plot 2800 vargje të Gjergj Fishtës

Është vetëm 7-vjeç dhe i ka habitur të gjithë përmes videos që po bëhet virale në rrjet pasi Nikoll Prendi reciton përmendësh plot 2800 vargje poezi të At Gjergj Fishtës.

7-vjeçari është është nga fshati Balldre i Lezhës dhe i ka recituar vargjet pa bërë në asnjë moment pushim.

Ndqini videon për më shumë pasi fjalët janë të tepërta:https://www.facebook.com/tv1channelshkoder/videos/704010753455168/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet