Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shpërthim i fortë në Gjirokastër, muratorit i vendosin tritol në banesë

Një sasi tritoli ka shpërthyer në një banesë në fshatin Shtëpez, të Bashkisë Gjirokastër. Lënda eksplozive është vendosur në banesën e Fadil Tolës. Nga shpërthimi, mësohet nuk ka persona të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa drejt vendit të vendit të ngjarjes po shkojnë forcat e policisë.

Deri më tani, nuk dihen arsyjet e vënies së tritolit në këtë banesë, ndërsa mësohet Fadil Tola është me profesion murator.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet