Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Patozi kujton mikun e tij Sokol Olldashi: “Mungon edhe per ata qe s’e deshen”

Kur sot shënohen gjashtë vite nga ndarja nga jeta e ish-deputetit të PD-së Sokol Olldashit, i cili humbi jetën në një aksidenti tragjik, miku i tij Astriti Patozi e ka përkujtuar në rrjetet sociale.

Teksa ka publikuar një foto ku shfaqen të dy duke biseduar në Kuvend, Patozi shkruan se Olldashi i mungon tmerrësisht.

“Mungon tmerrësisht shumë…madje edhe për ata që nuk e deshën…”, thuhet në postimin e tij.
Ish-deputeti Olldashi humbi jetën më 20 nëntor të vitit 2013, teksa udhëtonte me makinën e tij nga Elbasani drejt Tiranës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet