Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Meta pret sot ne Presidence Berishen, ja çfare do te diskutohet

Në vazhdën e takimeve që Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka ndërmarrë me qëllim gjetjen e zgjidhjeve për krizën politike në vend, sot shkallët e këtij institucioni do t’i ngjisë ish-Presidenti, Sali Berisha.

Burime nga ky institucion thanë se Presidenti Meta takohet sot me ish-Presidentin Berisha në orën  12:00 per të diskutuar në lidhje me situatën politike

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet