Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

I vihet tritol baneses, policia rrethon vendngjarjen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mbrëmje në fshatin Shtëpez, në Gjirokastër.

Një sasi e konisderueshme tritoli është vendosur në banesën e një banori të zonës. Tritoli është vendosur në banesën e shtetasit Fadil Tola, me profesion murator.

Ndërkohë që në vendngjarje kanë shkuar edhe forcat e policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet