Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gjenden 25 persona ne kontenierin frigoriferik te nje trageti

 

Policia holandeze ka bërë me dije që të paktën 25 persona janë gjetur në një kontenier-frigorifer- në bordin e një trageti që ishte nisur drejt Mbretërië së Bashkuar.

Lajmin e bëjnë me dije mediat britanike dhe holandeze që nënvizojnë që për momentin nuk ka detaje për kushtet në të cilat ndodhen 25 klandenstinët, dhe ende nuk dihet as kombësia e tyre.

E përditshmja holandeze De Telegraaf shkruan që gjetja e njerëzve është zbuluar nga ekuipazhi i tragetit, pak pas nisjes së tragetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet