Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Elbasan/ Sulmi ndaj policise, Krimet e Renda: Çela i pafajshem

Gjykata për Krime të Rënda ka shpallur sot të pafajshëm Suel Çelën, i cili u akuza se ishte pjesë e sulmit që ndodhi në Elbasan ndaj patrullës së policisë.

Krimet e Rënda kanë dënuar me 6 vite burg Enea Bekteshin si dhe 5 vite burg Klement Xhaferrin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet