Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Video e rrallë e Sokol Olldashit 6 vite pas aksidentit që i mori jetën

Gjashte vite më parë më datën 20 nënto, u nda nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, teksa po udhtëonte me makinën e tij nga Elbasani drejt Tiranës.

Ndërkohë, miku i tij Çim Rexha ka publikuar një video të rrallë në rrjetet sociale, ku Olldashi shfaqet duke luajtur kitarë.

Në videone filmuar disa vite më parë, shfaqet në 30 sekonta, ish-deputeti i ndjerë demokrat, teksa shpalos talentin edhe në muzikë.

Me mikun tim me te mire Sokol Olldashi. I paharruar do ngelesh ne zemrat tona, mik i dashur…… Video e shkurter, por e rralle! Ne ate kohe cel regjistronte, vetem 30sek

Gepostet von Cim Rexha am Samstag, 27. Februar 2016

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet