Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

U fotografuan në hotelin luksoz, Mbappe nuk i ndahet më Beatriksit

Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris.

Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe.

Por me sa duket nga kjo foto ka filluar dhe miqësia e këngëtares me futbollistin e njohur.

Kjo kuptohet nga veprimi i fundit i Mbappes.

Futbollistit siç duket i ka pëlqyer shumë Beatriksi dhe i ka pëlqyer asaj foton e fundit në Instagram ku këngëtarja shqiptare shfaqej duke pozuar në rradhët e stadiumit të ri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet