Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Prokuroria i kthen celularin Kejvines, por i mban makinen

Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin.

Prokurorët kanë këqyrur telefonin e saj dhe kanë arritur në përfundimin se nuk ka interes më për hetim.

Ndërkohë, Prokuroria ka vendosur të mos i kthejë Kthellës automjetin, të cilin e konsideron provë, ndaj dhe kërkon mbajtjen si mjet i sekuestruar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet